TERMIN WYSYŁKI + TERMIN DOSTAWY

TERMIN WYSYŁKI:

Każdy towar na naszej stronie z aktywną opcją „Kupuję” jest dostępny w naszym sklepie. Zamówienia realizujemy w przeciągu 48 godzin roboczych od momentu złożenia zamówienia a w przypadku zamówienia z formą płatności przedpłata czas liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
WAŻNE: W przypadku zamówień spersonalizowanych wg. klienta czas realizacji może się wydłużyć o kolejne 48 godzin roboczych.
WAŻNE: Czasami może zdarzyć się, że zakupiony przez Państwa towar jest niedostępny. W takim wypadku nasz konsultant skontaktuje się (mailem lub telefonicznie) i ustali dalsze losy zamówienia (zamiana towaru, oczekiwanie na dostawę, anulowanie) 

TERMIN DOSTAWY:


POCZTA POLSKA – PRIORYTET – 99% przesyłek doręczanych jest w ciągu 1-3 dni roboczych, od chwili wysyłki. Znaczna część paczek dociera już na 2-gi dzień, zwłaszcza do dużych miast. W większych miastach Poczta doręcza przesyłki również w sobotę! Jeżeli listonosz nie zastanie nikogo w domu zostawi awizo w skrzynce na listy. Jeśli czas oczekiwania na przesyłkę przekracza 4-5dni roboczych, a status zamówienia wyraźnie wskazuje, że przesyłka powinna już dawno być dostarczona, zalecamy wizytę w lokalnym oddziale Poczty. Przesyłka jest do odebrania w ciągu 14 dni w urzędzie pocztowym, w godzinach pracy.
WAŻNE: Przesyłki priorytetowe nadawane są jako listy polecone i w razie potrzeby odbioru przesyłki w placówce poczty proszę pytać właśnie o list polecony na nazwisko odbiorcy.

KURIER DPD – Zwykle przesyłki docierają w ciągu 24 godzin roboczych od wysyłki, Jednak sugerowany termin dostawy to 24-48 godzin roboczych. Kurierzy doręczają przesyłki w godzinach 9-18, niestety nie mamy wpływu na to, o której godzinie kurier doręczy ją do Ciebie. Jeśli kurier nie zastanie Ciebie w domu, powinien zostawić awizo z kontaktem telefonicznym do siebie. Na liście przewozowym podajemy numer telefonu do osoby składającej zamówienie – kurier może się z Państwem skontaktować, jednak nie jest to regułą. Jeśli to możliwe prosimy podawać adres dostawy do pracy (nazwa firmy, imię i nazwisko) lub innego adresu zastępczego, pod którym będzie ktoś dostępny w godzinach dostawy.
WAŻNE: Przy zamówieniach z wybraną formą płatności jako PRZELEW termin dostawy jest liczony od daty otrzymania płatności.
WAŻNE: Aby przyspieszyć realizacje zamówienia mogą Państwo przesłać mailem potwierdzenie wykonania przelewu. Koniecznie proszę napisać numer zamówienia, którego dotyczy przelew.
WAŻNE: Przesyłki priorytetowe nadawane są jako listy polecone i w razie potrzeby odbioru przesyłki w placówce poczty proszę pytać właśnie o list polecony na nazwisko odbiorcy.

TERMIN DOSTAWY:
Na oferowane przez nas towary proponujemy prosty i czytelny cennik dostawy.

Sposób płatności Sposób dostawy Koszt dostawyCzas dostawy
 Przelew Poczta Polska 12,00 zł 48h – zazwyczaj 1-3 dni roboczych
 Przelew DPD 12,00 zł 24h -następny dzień roboczy po wysyłce paczki z magazynu
 Za pobraniem Poczta Polska 20,00 zł 48h – zazwyczaj 1-3 dni roboczych
  Za pobraniem DPD 20,00 zł 24h – następny dzień roboczy po wysyłce paczki z magazynu

WAŻNE: Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej lub poczty.